| Nazwa produktu | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Wodoodporny monitoring patrolowy |
|---|---|
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, górniczy |
| waga | 120g |
| Czas czytania | 1 sekunda |
| Nazwa modelu | System rozpoznawania twarzy GPS Tracking Guard Tour |
|---|---|
| Poziom wodoodporności | IP-67 |
| Częstotliwość RFID | Tagi NFC 13,56 MHz |
| Komunikacja | 2G, 4G, WIFI, przesyłanie w czasie rzeczywistym |
| Rezolucja | 480*800 |
| Nazwa modelu | System RFID Guard Tour System monitorowania patroli straży online |
|---|---|
| materiał obudowy | Materiał PCV |
| Poziom wodoodporności | IP67 |
| Częstotliwość RFID | 125kHz |
| Transakcja danych | Aktualizacja oprogramowania na komputer stacjonarny |
| Nazwa modelu | TM-K2 |
|---|---|
| Materiał okładki | Tworzywo ABS |
| wodoodporny poziom | IP67 |
| Karta RFID | Częstotliwość 125 KHz |
| Transakcja danych | Bezprzewodowy w czasie rzeczywistym |