| Nazwa modelu | Ochroniarze Aktywne systemy Rfid Patrol Stick |
|---|---|
| materiał obudowy | Obudowa ze stopu ze stycznikiem ze stali nierdzewnej |
| Poziom wodoodporności | IP-67 |
| Częstotliwość RFID | 125 kHz |
| Komunikacja | USB |
| Nazwa przedmiotu | System patrolowania strażników GPS Tracking |
|---|---|
| RFID | 125 kHz |
| Bateria | Bateria litowa 1800 mAh |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie w chmurze |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, wydobywczy |
| Nazwa produktu | Wodoodporny Rfid Security GPS Tracking Guard Tour Patrol System |
|---|---|
| RFID | 125 KHz |
| Funkcja | wodoodporny / wstrząsoodporny / odporny na upadek |
| Bateria | Bateria litowa 1800 mAh |
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Nazwa modelu | System RFID Guard Tour System monitorowania patroli straży online |
|---|---|
| Stawka IP | IP67 |
| Odległość czytania | 3-5 cm |
| Czas ładowania | 2-3 godziny |
| Czekaj | 1 miesiąc |
| Stosowanie | Patrol bezpieczeństwa |
|---|---|
| Odległość odczytu | 3-5 cm |
| Komunikacja | 2G, 4G, WIFI |
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Orzecznictwo | CE FCC |
| Przeczytaj model | RFID 125 kHz |
|---|---|
| Oprogramowanie | Pulpit / Cloud |
| Przechowywanie danych | Chmura, oprogramowanie komputerowe |
| Dystans | 3-5 cm |
| Wodoodporny | tak |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Numer modelu | TM-K2 |
| Nazwa produktu | System patrolowania strażników GPS Tracking |
| Podanie | Wewnątrz i na zewnątrz |
| rozmiar | 86 * 57 * 28 mm |
| Numer modelu | TM-K2 |
|---|---|
| Nazwa produktu | System monitorowania Guard Tourd |
| Cechy szczególne | Wodoodporny |
| rozmiar | 86 * 57 * 28 mm |
| kolor | Pomarańczowy |
| Stosowanie | Zwiedzanie patroli bezpieczeństwa |
|---|---|
| Typ karty | RFID 125KHz |
| Odległość czytania | 3-5 cm |
| Komunikacja | 2G, 4G, WIFI, GPRS |
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Nazwa produktu | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Wodoodporny monitoring patrolowy |
|---|---|
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, górniczy |
| Typ Baterii | Akumulator litowy 3,7 V. |
| Pojemność baterii | 1800 mah |