| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Pokaz | 5" pojemnościowy ekran dotykowy LCD IPS |
| Rozkład | 720 * 1280 |
| Język | angielski, hiszpański, turecki i 20 innych języków narodowych (głos) |
| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Transakcje | 500 000 |
| Pojemność odcisków palców | 10 000 |
| Aparat fotograficzny | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Podwójne kamery 2 mln pikseli w kolorze HD; 2M infr |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS |
| Wyświetlacz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| Komunikacja | TCP/IP,485 (WIFI) |
| Pojemność użytkownika | 5000(20000 Opcjonalnie) |
| FRR | <0,1% |
| DALEKO | <0,001% |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera HD o mocy 200 W, kamera na podczerwień 100 W. |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO | Podwójne światło podczerwone LED o dużej mocy |
| Pokaz | 5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
| Rozkład | 800 * 480 |
| Komunikacja | TCP / IP, WIFI, USB |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera WDR 2MP hd, kamera na podczerwień 200W |
| Pokaz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
| Język | angielski, hiszpański, turecki i 20 innych języków narodowych (głos) |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | Twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| Cechy szczególne | Wykrywanie ruchu, ekran dotykowy HD, kolorowa kamera HD, noktowizor |
| Pojemność odcisków palców | 10 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, odcisk palca, karta, hasło |
| Pojemność twarzy/karty RFID/hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność rekordu | 1000.000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP/IP, dysk U, WFII (opcjonalnie) |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 1,2 t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera SONY 200 W Pixel hd WDR, kamera na podczerwień 200 W; |
| Pokaz | 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD IPS |
| Styl identyfikacji | Rozpoznawanie twarzy światłem widzialnym, PIN, kombinacja twarzy i PIN, ID/IC/ |
| Wyświetlacz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| Komunikacja | TCP/IP,485 (WIFI) |
| Pojemność użytkownika | 5000(20000 Opcjonalnie) |
| Styl identyfikacji | Rozpoznawanie twarzy za pomocą światła widzialnego, kod PIN, kombinacja twarzy i kodu PIN, identyfik |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Baran | 256 mln pamięci DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| Pojemność użytkownika | 15000(50000 Opcjonalnie) |