| Nazwa produktu | Termiczna kontrola dostępu do twarzy |
|---|---|
| Pokaz | 8-calowy ekran dotykowy HD |
| Sposób identyfikacji | Twarz, hasło, karta RFID |
| Język | Angielski / hiszpański / tajski / hiszpański / włoski / turecki / arabski i tak dalej |
| system sieciowy | TCP/IP, C/S Lan, WIFI |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera HD o mocy 200 W, kamera na podczerwień 100 W. |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
| Komunikacja | TCP / IP, WIFI, USB |
| DOPROWADZIŁO | Podwójne światło podczerwone LED o dużej mocy |
| Rozkład | 800 * 480 |
| Nazwa produktu | System kontroli dostępu do rozpoznawania twarzy Control |
|---|---|
| Pokaz | 5.0 Cal, HD 720*1280, pojemnościowy ekran dotykowy |
| Pojemność twarzy | 5000 (50000 opcjonalnie) |
| Dokładność rozpoznawania twarzy | 99,70% |
| Zasilacz | 12V DC |
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Kamera | Podwójna kamera na podczerwień o rozdzielczości 200 W pikseli, podwójna kamera HD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Pojemność twarzy | 10000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000000 |
| Pojemność hasła | 10000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Kamera | Podwójna kamera na podczerwień o rozdzielczości 200 W pikseli, podwójna kamera HD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Pojemność twarzy | 1,0000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000 000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy HD |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 300000 |
| Pojemność linii papilarnych | 5000 |
| Rozmiar wyświetlacza | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | TCP/IP/Wi-Fi (opcjonalnie)/Wegand Wejście/Wyjście |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera WDR 2MP hd, kamera na podczerwień 200W |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256 mln pamięci DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Pokaz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |