| Szczegóły pakowania | Skrzynka |
|---|---|
| Czas dostawy | 7-14 |
| Zasady płatności | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Pojemność użytkownika | 5000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,8m-3m |
| Materiał skorupy | Obudowa ze stopu aluminium (opcjonalnie uchwyty do montażu na ścianie i bramie) |
|---|---|
| Procesor | RK3568, czterordzeniowa architektura ARM Cortex-A55, częstotliwość główna 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | Moc obliczeniowa 0,8T |
| BARAN | 2 GB pamięci DDR4 (standard)/możliwość rozszerzenia |
| Szczegóły pakowania | Skrzynka |
|---|---|
| Czas dostawy | 7 |
| Zasady płatności | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Miejsce pochodzenia | SHENZHEN |
| Szczegóły pakowania | Skrzynka |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-7 |
| Zasady płatności | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Dokument | SI-C156 Android 15.6″ Fac...2.docx |
| Nazwa produktu | Maszyna do obecności AI na twarzy |
|---|---|
| Weryfikacja | Dynamiczne rozpoznawanie twarzy, karta rfid, pin |
| Klawiatura | klawiatura dotykowa |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD, kamery na żywo na podczerwień 200 W 200 |
| Rezydent twarzy | 5000 standard, (10000/50000 opcjonalnie) |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Typ | Biometryczna maszyna do pomiaru czasu z czytnikiem kart |
|---|---|
| Pomiar biometryczny | Rozpoznawanie twarzy/skaner linii papilarnych |
| Wyświetlacz | 4-calowy ekran dotykowy |
| Komunikacja | TCP/IP, USB, WIFI |
| Gwarancja | Roczna gwarancja |
| Pojemność twarzy | 1,0000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000 000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy HD |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |