| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 5000 |
| Transakcje | 300 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
|---|---|
| Oprogramowanie | Oprogramowanie komputerowe i oprogramowanie serwera internetowego |
| Pojemność dziennika | 1 000 000 |
| Karta | Standard z kartą identyfikacyjną (karta IC jest opcjonalna) |
| Komunikacja | Pendrive Wifi / TCP / IP / USB |
| Styl identyfikacji | Twarz, odcisk palca, dowód tożsamości, hasło, dłoń |
|---|---|
| Komunikacja | USB, TCP / IP, RS485, WIFI (opcjonalnie) |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Pojemność odcisków palców / kart / pinów | 3000 |
| Rekordowa pojemność | 100 000 |
| Pojemność twarzy | 10000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000000 |
| Pojemność hasła | 10000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS HD |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Nazwa produktu | Inteligentna maszyna kontroli dostępu Access |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | Karta RFID, twarz, Pin |
| Szybkość rozpoznawania | w ciągu 0,2 s |
| Ilość identyfikacyjna | 5 użytkowników / 1 użytkownik |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Cecha szczególna | IP65 / 67 wodoodporna |
|---|---|
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, sterownik USB |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Napięcie / prąd | 12V 1A-5A |
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, sterownik USB |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy TFT |
| Napięcie / prąd | 12V 1A |
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność użytkownika | 10.000 |
| Pojemność użytkownika | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 10 000 |
| Pojemność karty | 10 000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| OS | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 (opcjonalnie 50 000) |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Pojemność linii papilarnych | 10 000 |