| Procesor | RK3568, czterordzeniowy ARM Cortex-A55, 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | Moc obliczeniowa 0,8 TOPS |
| BARAN | 2 GB pamięci DDR4 (standardowa) / z możliwością rozbudowy |
| ROM | 8 GB (standardowo) / z możliwością rozszerzenia do 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Nazwa produktu | Maszyna do obecności AI na twarzy |
|---|---|
| Weryfikacja | Dynamiczne rozpoznawanie twarzy, karta rfid, pin |
| Klawiatura | klawiatura dotykowa |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD, kamery na żywo na podczerwień 200 W 200 |
| Rezydent twarzy | 5000 standard, (10000/50000 opcjonalnie) |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | Kolorowy ekran 2,8 cala |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy IPS o przekątnej 5,0 cala |
|---|---|
| Procesor, NPU | Dwurdzeniowy ARM Cortex-A7 1,2 G, 600 G (0,6 T) |
| Kamera | Kolorowa kamera na żywo na podczerwień 2MP WDR+ 2MP |
| Komunikacja | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Chmura / Host USB |
| Pojemność twarzy | Norma 5000 |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 200000 |
| Pojemność hasła | 3000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,4-calowy kolorowy ekran TFT LCD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Baran | 256 mln pamięci DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| Pojemność użytkownika | 15000(50000 Opcjonalnie) |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS HD |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Pojemność karty | 5000 |
|---|---|
| Pojemność PIN | 5000 |
| Pojemność odcisków palców | 5000 |
| Pojemność twarzy | 3000 |
| Rozmiar ekranu | Kolorowy wyświetlacz LCD 4,3 cala |