| Pojemność twarzy | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność karty | 10 000 |
| Rekord | 1 000 000 |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | WiFi / TCP / IP / USB Pen Drive / Wiegand In / Out |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera HD o mocy 200 W, kamera na podczerwień 100 W. |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO | Podwójne światło podczerwone LED o dużej mocy |
| Pokaz | 5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
| Rozkład | 854 * 480 |
| Komunikacja | TCP / IP, WIFI, USB |
| Pojemność twarzy | 5000/50000 (opcjonalnie) |
|---|---|
| Pojemność karty | 5000/50000 (opcjonalnie) |
| Rekord | 1 000 000 |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | WiFi / TCP / IP / USB Pen Drive / Wiegand In / Out |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Kamera | Podwójna kamera na podczerwień o rozdzielczości 200 W pikseli, podwójna kamera HD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Wyświetlacz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| Komunikacja | TCP/IP,485 (WIFI) |
| Pojemność użytkownika | 5000(20000 Opcjonalnie) |
| FRR | <0,1% |
| DALEKO | <0,001% |
| Typ | Przenośna biometryczna maszyna do rozpoznawania twarzy dla pracowników |
|---|---|
| Pomiar biometryczny | Rozpoznawanie twarzy/skaner linii papilarnych |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy |
| Komunikacja | TCP/IP, USB, WIFI |
| Gwarancja | Roczna gwarancja |
| Procesor | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 800G (0,8T) |
| BARAN | 256MB DDR |
| ROM | 4G EMMC |
| Rozmiar produktu | 195 mm * 88 mm * 27,5 mm |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Karta IC |
| Pomiary biometryczne | Twarz |
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, RS485, linia USB, sterownik pióra USB |
| Procesor | RK3568, czterordzeniowy ARM Cortex-A55, 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | Moc obliczeniowa 0,8 TOPS |
| BARAN | 2 GB pamięci DDR4 (standardowa) / z możliwością rozbudowy |
| ROM | 8 GB (standardowo) / z możliwością rozszerzenia do 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB |
| Nazwa produktu | Maszyna do obecności AI na twarzy |
|---|---|
| Weryfikacja | Dynamiczne rozpoznawanie twarzy, karta rfid, pin |
| Klawiatura | klawiatura dotykowa |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD, kamery na żywo na podczerwień 200 W 200 |
| Rezydent twarzy | 5000 standard, (10000/50000 opcjonalnie) |