| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5.0-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| Pojemność użytkownika | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 10 000 |
| Pojemność karty | 10 000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Pojemność użytkownika | 5000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,8m-3m |
| Rodzaj | EFace Recognition System kontroli dostępu do drzwi z API |
|---|---|
| Pomiar biometryczny | Rozpoznawanie twarzy/skaner linii papilarnych |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy |
| Komunikacja | TCP/IP, USB, WIFI |
| Gwarancja | Roczna gwarancja |
| Pojemność twarzy | 1,0000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000 000 |
| Funkcja | Wodoodporny ip 65 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Kamera | Podwójna kamera na podczerwień o rozdzielczości 200 W pikseli, podwójna kamera HD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Przechowywanie danych | Chmura, lokalnie na maszynie lub komputerze |
|---|---|
| System | Linux |
| Pojemność twarzy | 50 000 |
| Pojemność dzienników | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera HD o mocy 200 W, kamera na podczerwień 100 W. |
|---|---|
| DOPROWADZIŁO | Podwójne światło podczerwone LED o dużej mocy |
| Pokaz | 5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
| Rozkład | 800 * 480 |
| Komunikacja | TCP / IP, WIFI, USB |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do twarzy |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, hasło, karta, kod qr |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |