| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Materiał skorupy | Obudowa ze stopu aluminium (opcjonalnie uchwyty do montażu na ścianie i bramie) |
|---|---|
| Procesor | RK3568, czterordzeniowa architektura ARM Cortex-A55, częstotliwość główna 1,8 GHz |
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | Moc obliczeniowa 0,8T |
| BARAN | 2 GB pamięci DDR4 (standard)/możliwość rozszerzenia |
| Pokaz | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Nazwa produktu | Widoczne światło na żywo Maszyna do rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Wodoodporny | Ochrona zewnętrzna/IP65 |
| Metoda rozpoznawania | Palec/karta/hasło |
| Pokaz | 5-calowy ekran HD IPS |
| Pojemność twarzy | 5000 (50 000 jest opcjonalne) |
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy IPS o przekątnej 5,0 cala |
|---|---|
| Procesor, NPU | Dwurdzeniowy ARM Cortex-A7 1,2 G, 600 G (0,6 T) |
| Kamera | Kolorowa kamera na żywo na podczerwień 2MP WDR+ 2MP |
| Komunikacja | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Chmura / Host USB |
| Pojemność twarzy | Norma 5000 |
| Wyświetlacz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
|---|---|
| Komunikacja | TCP/IP,485 (WIFI) |
| Pojemność użytkownika | 5000(20000 Opcjonalnie) |
| FRR | <0,1% |
| DALEKO | <0,001% |
| model | HF2 |
|---|---|
| system operacyjny | Androida 13.0 |
| Procesor | Unisoc T606 8-coe 1,6 GHz 12 nm |
| BARAN | 4 GB |
| ROM | 64 GB |
| Pojemność PIN | 3000 |
|---|---|
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Pojemność twarzy | 3000 |
| Rekordowa pojemność | 100 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |