| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Aplikacja mobilna + odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Pojemność odcisków palców | 100 |
| Czujnik odcisków palców | Pojemnościowy |
| Aplikacja Tuya | obsługuje iphone'a i telefon z systemem Android |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Materiał | stop aluminium |
| Odblokuj sposób | Aplikacja mobilna + odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Pojemność linii papilarnych | 100 |
| APLIKACJA Tuya | wsparcie iphone i telefon z systemem android; |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Numer modelu | TM-K2 |
| Nazwa produktu | System patrolowania strażników GPS Tracking |
| Podanie | Wewnątrz i na zewnątrz |
| rozmiar | 86 * 57 * 28 mm |
| Numer modelu | TM-K2 |
|---|---|
| Nazwa produktu | System monitorowania Guard Tourd |
| Cechy szczególne | Wodoodporny |
| rozmiar | 86 * 57 * 28 mm |
| kolor | Pomarańczowy |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS HD |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Kamera | Podwójna kamera na podczerwień o rozdzielczości 200 W pikseli, podwójna kamera HD |
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Nazwa produktu | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Wodoodporny monitoring patrolowy |
|---|---|
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, górniczy |
| waga | 120g |
| Czas czytania | 1 sekunda |
| Nazwa produktu | TIMMY Online GPS Patrol Guard 125KHZ Wodoodporny monitoring patrolowy |
|---|---|
| Odczytaj odległość | 3-5 cm |
| Podanie | Rurociąg naftowy, przemysł chemiczny, górniczy |
| Typ Baterii | Akumulator litowy 3,7 V. |
| Pojemność baterii | 1800 mah |
| WDR | Szeroki zakres dynamiczny, obsługa dokładnego rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Pojemność hasła | 5000 |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| komunikacja sieciowa | TCP/IP, USB, WIFI |
| Odległość rozpoznawania | 00,5-2,5 metra. |