| częstotliwość | 860–960 MHz |
|---|---|
| Protokół | ISO 18000-6C |
| Nazwa produktu | Antena pasywnego odczytu Uhf Czytnik Rfid |
| Antena | Antena okrągła 7dbid |
| Odległość odczytu | 0-8m |
| Metoda Uwierzytelnienia | Rozpoznawanie twarzy |
|---|---|
| Kontrola dostępu | - Tak, proszę. |
| Integracje | - Tak, proszę. |
| Poziomy dostępu użytkowników | Wielokrotne |
| monitorowanie na żywo | - Tak, proszę. |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera WDR 2MP hd, kamera na podczerwień 200W |
| RAM / ROM | 256M DDR; 256 mln pamięci DDR; 4G EMMC 4G EMMC |
| Pokaz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
| Alerty i powiadomienia | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Dostosowywanie | - Tak, proszę. |
| Rozpoznawanie twarzy | - Tak, proszę. |
| Kontrola dostępu | - Tak, proszę. |
| Ochrona danych | Zaszyfrowane |
| Szczegóły pakowania | Skrzynka |
|---|---|
| Czas dostawy | 7 |
| Zasady płatności | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Miejsce pochodzenia | SHENZHEN |
| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Pojemność dziennika | 500 000 |
| Dokładność rozpoznawania twarzy | 99,7% |
| Pojemność karty | 5000 |
| Wbudowana bateria | 7.4v,2000 MA |
| Przechowywanie danych | Chmura, lokalnie na maszynie lub komputerze |
|---|---|
| System | Linux |
| Pojemność użytkownika | 10 000 |
| Rekordowa pojemność | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | Twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| Cechy szczególne | Wykrywanie ruchu, ekran dotykowy HD, kolorowa kamera HD, noktowizor |
| Pojemność odcisków palców | 10 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4,3 cala, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Pojemnoś |
|---|---|
| System | Linux 3.10 |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
| Pojemność dzienników | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy LCD |
| Typ | Biometryczna maszyna do pomiaru czasu z czytnikiem kart |
|---|---|
| Pomiar biometryczny | Rozpoznawanie twarzy/skaner linii papilarnych |
| Wyświetlacz | 4-calowy ekran dotykowy |
| Komunikacja | TCP/IP, USB, WIFI |
| Gwarancja | Roczna gwarancja |