| Pojemność odcisków palców | 3000 |
|---|---|
| Pojemność karty | 3000 |
| Rekordowa pojemność | 200 000 |
| Pokaz | 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Komunikacja | USB, pendrive |
| Procesor | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| Kamera | Kamera na żywo na podczerwień z szerokim, dynamicznym czujnikiem WDR 1/5 cala FOV i rozdzielczości 7 |
| Wypełnij światłem | Światło wypełniające LED i podwójne światło wypełniające na podczerwień (automatyczne sterowanie w z |
| Wyświetlacz | 5,0-calowy ekran dotykowy IPS, HD 720*1280 |
| Port komunikacyjny | TCP/IP, USB typu A (obsługa dysku U), Wi-Fi, RS485 |
| Wyświetlacz | Kolorowy ekran TFT o przekątnej 2,8 cala |
|---|---|
| Oprogramowanie | Oprogramowanie komputerowe i oprogramowanie serwera WWW |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Odcisk palca/karta/hasło | 3000 |
| Komunikacja | Pendrive TCP/IP/USB |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Karta IC |
| Pomiary biometryczne | Twarz |
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, RS485, linia USB, sterownik pióra USB |
| Pojemność odcisków palców | 3000/5000 |
|---|---|
| Pojemność karty / hasła | 3000/5000 |
| Pojemność hasła | 3000/5000 |
| Pokaz | Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala |
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, karta, hasło |
| Pokaz | 2,8-calowy kolorowy ekran TFT |
|---|---|
| Oprogramowanie | Aplikacja na komputer lokalny i aplikacja w chmurze |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Pojemność karty RFID | 3000 |
| Komunikacja | Pendrive TCP / IP / USB |
| Procesor | RK3568, czterordzeniowa architektura ARM Cortex-A55, częstotliwość główna 1,8 GHz |
|---|---|
| GPU | Mali-G52-2EE |
| NPU | Moc obliczeniowa 0,8T |
| BARAN | 2 GB pamięci DDR4 (standard)/możliwość rozszerzenia |
| ROM | 8 GB (standardowo), z możliwością rozszerzenia do 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Pozycja produktu | Zegar czasu twarzy i linii papilarnych |
|---|---|
| Pokaz | 2,8-calowy ekran TFT |
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Pojemność odcisków palców / karty / hasła | 3000 |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Pojemność linii papilarnych | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 200000 |
| Pojemność hasła | 3000 |
| Rozmiar wyświetlacza | Kolorowy ekran LCD TFT o przekątnej 2,4 cala |
| Kontr dostępu | Wyjście przekaźnika blokady/wyjście alarmowe/przycisk wyjścia/czujnik drzwi |