| Pojemność użytkownika | 3000 |
|---|---|
| Komunikacja | Sterownik TCP / IP / USB |
| Napięcie / prąd | 9 V / 12 V 1 A. |
| Pokaz | 2,8-calowy ekran TFT |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnika blokady / port akumulatora |
| Pojemność twarzy | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 10,0000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy kolorowy ekran |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| break | TIMMY |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Komunikacja | Sterownik TCP / IP / Wi-Fi / USB |
| Wyświetl rozmiar | Kolorowy ekran 2,8 cala |
| Pokaz | 2,8-calowy kolorowy ekran TFT |
|---|---|
| Oprogramowanie | Oprogramowanie do komputerów stacjonarnych i chmury |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Pojemność karty RFID | 3000 |
| Komunikacja | Pendrive TCP / IP / USB |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Karta IC |
| Pomiar biometryczny | Twarz |
| Komunikacja | TCP/IP, Wifi, RS485, USB Line, USB Pen Driver |
| Pojemność użytkownika | 5000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID/ (opcjonalnie) |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,8m-3m |
| Nazwa produktu | Urządzenie do dynamicznego rozpoznawania twarzy AI |
|---|---|
| Procesor | Dwurdzeniowy ARM Cortex-A7 1,0G |
| RAM i ROM | 256M DDR; 4G Emc |
| Światło wypełniające kamerę | Prawdziwy czujnik 1/2,9 cala FOV 75° 2 MP pikselowa kamera kolorowa o wysokiej rozdzielczości WDR sz |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy IPS o wysokiej rozdzielczości i pełnym widoku |
| Pokaz | 2,8-calowy pojemnościowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Bateria zapasowa / IC |
| Szybkość identyfikacji | Mniej niż 0,2 s |
| rozmiar | 187 * 131 * 42 mm |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy IPS |
| Obsługa kart | IC/ID |
| Rozpoznawanie OdległośćOdległość | 0,5-2,5 m |
| system operacyjny | Android 11 |
|---|---|
| Język | Chiński i angielski (wersja standardowa, konfigurowalna w wielu językach) |
| Pojemność użytkownika | 5000 sztuk |
| Pojemność twarzy | 5000 sztuk |
| Pojemność karty | 5000 sztuk |