| Nazwa produktu | Widoczne światło Prawdziwa maszyna do rozpoznawania twarzy Maszyna do rozpoznawania twarzy |
|---|---|
| Środowisko | do użytku w pomieszczeniach |
| Metoda rozpoznawania | Palec/karta/hasło |
| Komunikacja | TCP/IP, host USB, WiFi |
| Pokaz | Ekran HD IPS o przekątnej 4,3 cala |
| Pokaz | 8-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność twarzy / karty RFID / hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność zapisu | 1000 000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP / IP, U-Disk, WFII (opcjonalnie) |
| Pokaz | 2,8-calowy wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, karta, hasło |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Pojemność zapisu | 100 000 |
| Komunikacja | TCP / IP, Ethernet (stacjonarny), USB |
| Komunikacja | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 7dbi |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |
| Nazwa przedmiotu | Czytnik rfid na duże odległości |
| Pojemność twarzy | 3000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 110000 |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Cechy szczególne | Czas uczestnictwa |
| Pojemność karty | 2000 |
| Materiał | Metal, antywandal, wodoodporność IP68 |
| Prąd statyczny | Mniej niż 3 mA |
| Komunikacja | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 7dbi |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |
| Nazwa przedmiotu | Czytnik rfid na duże odległości |
| Komunikacja | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
|---|---|
| tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 7dbi |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |
| Nazwa przedmiotu | Czytnik rfid uhf dalekiego zasięgu |
| Zarządzanie użytkownikami | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Ochrona danych | Zaszyfrowane |
| Dostosowywanie | - Tak, proszę. |
| Integracje | - Tak, proszę. |
| monitorowanie na żywo | - Tak, proszę. |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Materiał | stop aluminium |
| Odblokuj sposób | Aplikacja mobilna + odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Pojemność linii papilarnych | 100 |
| APLIKACJA Tuya | wsparcie iphone i telefon z systemem android; |