| Nazwa produktu | Terminal do dynamicznego rozpoznawania twarzy AI03F |
|---|---|
| Procesor | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
| NPU | 0,6t |
| Wyświetlacz | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS, rozdzielczość 1280*720 |
| Port komunikacyjny | TCP/IP, USB typu A (obsługa dysku U), Wi-Fi |
| System operacyjny | Androida 11 |
|---|---|
| Algorytm | Algorytm wykrywania żywotności lornetki i algorytm rozpoznawania twarzy oraz algorytm kodu QR |
| język/głos | Chiński, angielski (standard), obsługujący dostosowywanie różnych języków i głosów |
| Pojemność użytkownika (osoba) | 10 000 użytkowników (10 000 zarejestrowanych użytkowników z rozpoznawaniem twarzy/hasłem/kartą, 20 0 |
| Rekordy Użytkowników (wpis) | 1 000 000 rekordów (obsługuje rozpoznawanie żył twarzy/dłoni w celu nagrywania i robienia zdjęć na m |
| Rozkład | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Cechy szczególne | Czas i obecność, wodoodporny / odporny na warunki atmosferyczne |
| Opcje przechowywania danych | Chmura |
| Podanie | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Komunikacja | Linia USB, sterownik pióra USB |
| Sipport Portocols | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowalny programowo |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalne programowo) |
| Zakres odczytu | 20-35 m (wysoka moc 0 ~ 8 m) |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 7dbid |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |
| Pojemność twarzy | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 10 000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy |
| Rozkład | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Cechy szczególne | Czas i obecność, wodoodporny / odporny na warunki atmosferyczne |
| Wiegand | Wejście / wyjście Wiegand26 |
| Podanie | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Komunikacja | Linia USB, sterownik pióra USB |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | WG26/34/98, RS-485/232, USB |
| Tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 7dbid |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
| tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 7dbi |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
| tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 7dbi |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |