| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD 720 P IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 4 w jednym: twarz/odcisk palca/PIN/karta/kombinacja |
| OS | System Linux |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Obsługiwane protokoły | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Komunikacja | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowanie programowe |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalny programowo) |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 1,2 t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera SONY 200 W Pixel hd WDR, kamera na podczerwień 200 W; |
| Pokaz | 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD IPS |
| Styl identyfikacji | Rozpoznawanie twarzy światłem widzialnym, PIN, kombinacja twarzy i PIN, ID/IC/ |
| Wsparcie | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Rozpoznawanie twarzy | - Tak, proszę. |
| Rodzaj systemu | Oprogramowanie |
| Sprawozdawczość i analiza | - Tak, proszę. |
| Metoda Uwierzytelnienia | Rozpoznawanie twarzy |
| Szczegóły pakowania | Skrzynka |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-7 |
| Zasady płatności | D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Dokument | SI-C156 Android 15.6″ Fac...2.docx |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| zasilacz | DC12V 1A |
| Pojemność dziennika | 500 000 |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Kamera | 2MP Coclor Camera + 2MP Infared Camera |
| Szczegóły pakowania | Torba |
|---|---|
| Czas dostawy | 7-10 dni |
| Zasady płatności | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 500/DZIEŃ |
| Miejsce pochodzenia | SHENZHEN |
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD IPS |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | 1: N, 1: 1 |
| Szybkość identyfikacji | ≦ 0,2 s |
| Pojemność twarzy / identyfikatora | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |