| Komunikacja | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Typ kodu kreskowego | QR, kod jednowymiarowy |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Nazwa przedmiotu | Kontrola dostępu do czytnika kodów QR |
| Komunikacja | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | NFC, karta IC, karta RFID |
| Typ kodu kreskowego | QR, kod jednowymiarowy |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Nazwa przedmiotu | Kontrola dostępu do czytnika kodów QR |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | Wejście i wyjście Wiegand /USB/RS232/RS485 |
| Tryb weryfikacji | Karta RFID (kod QR) |
| Typ kodu kreskowego | QR, kod jednowymiarowy |
| Odległość odczytu (karta) | 3 ~ 6 cm |
| Tryb weryfikacji | Twarz, odcisk palca, karta, hasło |
|---|---|
| Pokaz | 5-calowy ekran IPS |
| Rozkład | 1280 * 720 |
| Aparat fotograficzny | Kamera kolorowa 200 pikseli, kamera na podczerwień 100 pikseli |
| Komunikacja | Wifi, Ethernet (stacjonarny), USB |
| Wyświetlacz | 10-calowy ekran dotykowy IPS |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło, odcisk palca |
| Pojemność twarzy/karty RFID/hasła | Standardowo 5000, opcjonalnie 20000 |
| Pojemność rekordu | 1000.000 |
| Komunikacja | USB, RS485, TCP/IP, dysk U, WFII (opcjonalnie) |
| Pokaz | 2,8-calowy wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, karta, hasło |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Pojemność zapisu | 200 000 |
| Komunikacja | TCP / IP, Ethernet (stacjonarny), USB |
| Pozycja produktu | Zegar czasu twarzy i linii papilarnych |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy ekran TFT |
| Tryb weryfikacji | Twarz, odcisk palca, karta, hasło |
| Pojemność użytkownika | 5000 |
| Pojemność odcisków palców / karty / hasła | 5000 |
| Pojemność PIN | 3000 |
|---|---|
| Pojemność karty | 3000 |
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Rekordowa pojemność | 100 000 |
| Komunikacja | TCP / IP / RS485 / Wi-Fi / Wiegand / USB |
| Ekran | 4.3 Inch, HD 272*480. 4,3 cala, HD 272*480. Capacitive Touch Screen Pojemnoś |
|---|---|
| System | Linux 3.10 |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
| Pojemność dzienników | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,3-calowy ekran dotykowy LCD |
| Wyświetlacz | 4,3-calowy pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Pojemność karty twarzy/RFID/hasła | Standardowe 5000 |
| Pojemność rekordu | 500 000 |
| Szybkość identyfikacji | mniej niż 0,2s |
| tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |