| Pojemność użytkownika | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 10 000 |
| Pojemność karty | 10 000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 4,5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Nazwa produktu | Kontrola dostępu do twarzy AI |
|---|---|
| Ekran | 4,3-calowy ekran dotykowy HD |
| Aparat dwuogniskowy | Kolorowa kamera na podczerwień WDR + 200 W o mocy 200 W |
| System operacyjny | Linux 3.10 |
| Weryfikacja | Twarz, szpilka, karta RFID |
| Pojemność karty | 3000 |
|---|---|
| Pojemność odcisków palców | 3000 |
| Rekordowa pojemność | 200 000 |
| kolor | brązowy |
| Komunikacja | TCP / IP / RS485 / Wi-Fi / Wiegand / USB |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera WDR 2MP hd, kamera na podczerwień 200W |
| Pokaz | Pojemnościowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala |
| Język | angielski, hiszpański, turecki i 20 innych języków narodowych (głos) |
| Procesor | MT6765 (G36), 8-rdzeniowy, 2,2 GHz |
|---|---|
| RAM i ROM | 4 GB RAM + 64 GB ROM (opcjonalnie 6 + 128) |
| Rozmiar ekranu | Twardy ekran o przekątnej 5,0 cala i wysokiej rozdzielczości, rozdzielczość (720*1280) HD |
| Ekran dotykowy | Ekran pojemnościowy, szkło Corning czwartej generacji, 5-punktowe sterowanie dotykowe |
| Pixel aparatu | Przód 500WFF, tył 1300WAF |
| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 5000 |
| Transakcje | 300 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Pojemność użytkownika | 10 000 |
|---|---|
| Rekordowa pojemność | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy LCD |
| Obsługa kart | IC / ID / |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Przechowywanie danych | Chmura, lokalnie na maszynie lub komputerze |
|---|---|
| System | Linux |
| Pojemność twarzy | 50 000 |
| Pojemność dzienników | 500 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do drzwi |
|---|---|
| Ekran wyświetlający | 8-calowy ekran dotykowy HD |
| Weryfikacja | twarz, PIN, karta IC, dowód osobisty, |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Pojemność PIN | 3000 |
|---|---|
| Pojemność karty | 3000 |
| Rekordowa pojemność | 100 000 |
| kolor | Czarny biały |
| Komunikacja | TCP / IP / RS485 / Wi-Fi / Wiegand / USB |