| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 5000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Komunikacja | Wejście / wyjście TCP / IP / Wi-Fi / Wiegand |
| Nazwa produktu | Kontroler drzwi twarzowych |
|---|---|
| Ekran | 8-calowy ekran dotykowy HD |
| Sposób identyfikacji | Twarz, hasło, karta RFID |
| Funkcjonować | Kontrola dostępu, frekwencja, testowanie temperatury |
| Język | Angielski / hiszpański / tajski / hiszpański / włoski / turecki / arabski i tak dalej |
| Pojemność użytkownika | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 10 000 |
| Pojemność karty | 10 000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Pojemność twarzy | 10000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000000 |
| Pojemność hasła | 10000 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy kolorowy ekran LCD TFT HD |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Pojemność użytkownika | 3000 |
|---|---|
| Pojemność karty | 3000 |
| Rekordowa pojemność | 200 000 |
| Komunikacja | USB |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Przechowywanie danych | Chmura, lokalnie na maszynie lub komputerze |
|---|---|
| System | Linux |
| Pojemność użytkownika | 50 000 |
| Rekordowa pojemność | 5 000 000 |
| Ekran | 5-calowy ekran dotykowy IPS |
| Komunikacja | TCP / IP, Wi-Fi, sterownik USB |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy ekran dotykowy TFT |
| Napięcie / prąd | 12V 1A |
| Tryb weryfikacji | Twarz, karta, hasło |
| Pojemność użytkownika | 10.000 |
| Nazwa produktu | Maszyna do kontroli dostępu do twarzy |
|---|---|
| Tryb identyfikacji | twarz, hasło, karta, kod qr |
| Pojemność twarzy | 5000 (opcjonalnie 20000) |
| Pojemność karty | 5000 |
| Aparat fotograficzny | 200W Kolorowy szeroki zakres dynamiki |
| Pokaz | 2,8-calowy wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Napięcie | 12V |
| Pojemność użytkownika | 3000/5000 |
| Rekordowa pojemność | 200 000 |
| Typ identyfikacyjny | Fingeprint, dowód osobisty, hasło |
| Pojemność twarzy | 1,0000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 1000 000 |
| Funkcja | Wodoodporny ip 65 |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe |