| Pojemność twarzy | 1000 |
|---|---|
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Transakcje | 1 000 000 |
| Wyświetl rozmiar | 2,8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD |
| Interfejs kontroli dostępu | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Pokaz | 2,8-calowy pojemnościowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, karta, hasło |
| Funkcje opcjonalne | Bateria zapasowa / IC |
| Oprogramowanie | Wolny |
| Komunikacja | TCP / IP, Ethernet (stacjonarny), USB |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | TIMMY |
| Styl pracy | offline lub online |
| Funkcje opcjonalne | Bateria zapasowa |
| Numer modelu | TM70 |
| Pokaz | 2,8-calowy wyświetlacz TFT |
|---|---|
| Napięcie / prąd | 9v 1a |
| Pojemność użytkownika | 3000/5000 |
| Tryb weryfikacji | Odcisk palca, karta, hasło |
| Funkcja opcjonalna | GPRS / Wi-Fi (opcjonalnie) |
| DST | Wspierać się |
|---|---|
| Wi-Fi | Opcjonalny |
| Rozmiar | 175mm szer. x 140mm gł. x 180mm wys. |
| Format wydruku | Drukowanie w 5 wierszach z jednym wpisem dokumentu |
| Nazwa produktu | Cyfrowy rejestrator czasu |
| DST | TAk |
|---|---|
| Wi-Fi | Opcjonalny |
| Rozmiar | 175mm szer. x 140mm gł. x 180mm wys. |
| Format wydruku | Drukowanie w 5 wierszach z jednym wpisem dokumentu |
| Numer modelu | AP50 |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Odblokuj sposób | Aplikacja mobilna + odcisk palca + hasło + karta + klucz |
| Pojemność odcisków palców | 100 |
| Czujnik odcisków palców | Pojemnościowy |
| Aplikacja Tuya | obsługuje iphone'a i telefon z systemem Android |
| Pojemność twarzy | 1 tys |
|---|---|
| Pojemność odcisków palców / kart / pinów | 5K |
| Rekordowa pojemność | 300K |
| Styl identyfikacji | Twarz, odcisk palca, dowód osobisty, kod PIN |
| Język | Chiński / angielski / hiszpański / indonezyjski / tajski / arabski |
| Styl identyfikacji | Twarz, odcisk palca, dowód tożsamości, hasło, dłoń |
|---|---|
| Komunikacja | USB, TCP / IP, RS485, WIFI (opcjonalnie) |
| Pojemność twarzy | 1000 |
| Pojemność odcisków palców / kart / pinów | 3000 |
| Rekordowa pojemność | 100 000 |
| Pojemność twarzy | 5000/50000 (opcjonalnie) |
|---|---|
| Pojemność karty | 5000/50000 (opcjonalnie) |
| Rekord | 1 000 000 |
| Pokaz | 5-calowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | WiFi / TCP / IP / USB Pen Drive / Wiegand In / Out |