| Rodzaj kodu kreskowego | Kod QR, kod kreskowy 1D/20 |
|---|---|
| Odległość odczytu karty | 0~10 cm |
| Tryb dekodowania | dekodowanie obrazu |
| Typ karty | Karta EM/karta elektroniczna/karta NFC |
| Częstotliwość pracy | 125 KHZ (TK4100/EM4100) lub 13,56 MHz M1 |
| Pokaz | 5.0 cal ekran dotykowy |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 5000 (10000/50000 opcjonalnie) |
| Pojemność karty | 5000 (10000/50000 opcjonalnie) ID standard, IC opcjonalnie |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Lornetka | Kolorowa kamera na podczerwień 2MP WDR + 200W |
| Pojemność twarzy | 5000 |
|---|---|
| Transakcje | 500 000 |
| Pojemność odcisków palców | 10 000 |
| Aparat fotograficzny | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; Podwójne kamery 2 mln pikseli w kolorze HD; 2M infr |
| Wyświetl rozmiar | 5-calowy ekran dotykowy HD IPS |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa | TiMY |
| Orzecznictwo | FCC,CE,ROHS |
| Numer modelu | AI67FW |
| Procesor | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | Dwurdzeniowy rdzeń ARM Cortex-A7 1,2G |
| BARAN | 256 MB pamięci DDR3L |
| ROM | 4G EMMC |
| Kamera | Kamera kolorowa 2MPHD, kamera na podczerwień HD 2MP, szeroki zakres dynamiki |
| Tryb rozpoznawania | Dynamiczna twarz AI + odcisk palca + hasło + karta |
|---|---|
| Pojemność twarzy | 5000 użytkowników |
| Pojemność linii papilarnych | 10000 użytkowników |
| Szybkość rozpoznawania | ≤0,2 sekundy |
| Dokładność rozpoznawania | 99,70% |
| Aparat fotograficzny | Kolorowa kamera HD o mocy 200 W, kamera na podczerwień 100 W. |
|---|---|
| Pokaz | 4,3-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy LCD |
| Komunikacja | TCP / IP, WIFI, USB |
| DOPROWADZIŁO | Podwójne światło podczerwone LED o dużej mocy |
| Rozkład | 800 * 480 |
| Rodzaj źródła zasilania | Zasilane baterią |
|---|---|
| Oprogramowanie | Otwórz SDK |
| Komunikacja | USB, 4G, Wi-Fi, sieć |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Identyfikacja | Twarz, karta Mifare, PIN, |
| System operacyjny | System operacyjny Linux |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy |
| Pojemność twarzy | 5000 |
| Rekordowa pojemność | 500 000 |
| Tryb identyfikacji | Twarz, odcisk palca, PIN, karta |
| procesor | Dwurdzeniowy procesor ARM Cortex-A7 1,2G |
|---|---|
| NPU | 0,6t |
| Baran | 256 mln pamięci DDR; |
| ROM | 4G EMMC |
| Pojemność użytkownika | 15000(50000 Opcjonalnie) |