| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| DST | TAk |
|---|---|
| Wi-Fi | Opcjonalny |
| Rozmiar | 175mm szer. x 140mm gł. x 180mm wys. |
| Format wydruku | Drukowanie w 5 wierszach z jednym wpisem dokumentu |
| Numer modelu | AP50 |
| Pojemność twarzy | 10 000 |
|---|---|
| Pojemność karty | 10 000 |
| Pojemność transakcji | 1 000 000 |
| Pokaz | 4,5-calowy ekran dotykowy HD |
| Komunikacja | WiFi / TCP / IP / USB Pen Drive / Wiegand In / Out |
| Obsługiwane protokoły | ISO18000-6B (ISO18000-6C (EPC GEN2)) |
|---|---|
| Częstotliwość pracy | ISM 902~928MHz i ISM 865~868MHz,Inne standardy częstotliwości (na zamówienie) |
| Porty komunikacyjne | Wiegand 26/34/98,RS485/RS232,USB |
| Tryb pracy | Stała częstotliwość lub programowalny programowo |
| Moc RF | 0~30dBm (Programowalne programowo) |
| Packaging Details | Packed in carton with sponge |
|---|---|
| Delivery Time | Sample order 2~3 workdays; Bulk order 6~12 workdays |
| Payment Terms | T/T, |
| Supply Ability | 3000pcs per week |
| Place of Origin | China |
| Nazwa produktu | Termiczna kontrola dostępu do twarzy |
|---|---|
| Pokaz | 8-calowy ekran dotykowy HD |
| Sposób identyfikacji | Twarz, hasło, karta RFID |
| Język | Angielski / hiszpański / tajski / hiszpański / włoski / turecki / arabski i tak dalej |
| system sieciowy | TCP/IP, C/S Lan, WIFI |
| Pojemność karty | 1000 |
|---|---|
| Pojemność hasła | 1000 |
| Access Contr | Wyjście przekaźnikowe zamka / wyjście alarmowe / przycisk wyjścia / czujnik drzwi |
| Communicat | TCP / IP / Wi-Fi (opcjonalnie) / RS485 |
| Języki | Angielski / włoski / hiszpański / turecki / koreański / japoński / itp |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Komunikacja | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断154 window.onload = function () { docu |
| tryb weryfikacji | Karta RFID |
| Antena | Antena okrągła 8dbi |
| Częstotliwość pracy | ISM 902 928 MHz i ISM 865-868 MHz |
| Stosowanie | Zwiedzanie patroli bezpieczeństwa |
|---|---|
| Typ karty | RFID 125KHz |
| Odległość czytania | 3-5 cm |
| Komunikacja | 2G, 4G, WIFI, GPRS |
| Czas ładowania | 4 godziny |
| Bateria zapasowa | Opcjonalny |
|---|---|
| Wyświetl rozmiar | Kolorowy ekran TFT 2,8 |
| Twarz / odcisk palca / karta / hasło | 1000/5000/5000/5000 |
| Pojemność użytkownika | 3000 |
| Numer modelu | TM F650 |